BabyGrowth Bebek Gelişimi

Android : PlaySore’dan Yükle…

Apple      : AppStore‘dan Yükle…

BabyGrow, bebeğinizin gelişimini takip edebileceğiniz uygulamamız artık Android ve IOS platformunda.

Persentil takibi, Persentil grafikleri.

Persentil ekranında Ekle diyerek güncel tarihli doktor kontrolünüzde elde ettiğiniz rakamları girebilir, girdikten sonra altta görünen Kilo, Bç (Baş Çevresi), Boy grafiği tuşlarından bebeğinizin gelişim grafiğini görebilirsiniz. Noktalı kırmızı çizgiler en düşük en yüksek değerleri gösterirken bebeğinizin gelişim grafiği mavi renkte görünecektir.

Ekran (5) Ekran (4) Ekran (6)

Aşı takvimi 

Ekran (8)Ekran (7)Aşı takvimi ekranımızda Alttaki Solda gördüğünüz resimde gösterildiği gibi standart aşı takvimini oluşturabilirsiniz. Bebek Tanımlarken girdiğiniz doğum tarihine göre hesaplama yapar ve aşı gününden önce uyarı mesajıyla telefonunuza bildirim gelir. Aşı listesi http://www.asm.gov.tr/AsiTakvimi.smt adresindeki 2015 yılı eylül ayındaki listeden faydalanılarak hesaplanmıştır. Rutin aşılar dışında da kendiniz aşı girebilir, tarihleme verebilirsiniz.

Emzirme Takibi

Emzirme takibi bebeğinizi emzirirken hangi göğüsten emzirdi iseniz, ne kadar süEkran (9)reyle, en son ne zaman emzirdiğinizi veya mama ile beslenen bebekler için zaman, miktar takibi yapabileceğiniz ekranımızdır.

İlaç Takibi, Aşı ve ilaç alarmları kurabilme.

Ekran (10)Ekran (11)İlaç takibi ekranımızda bebeğiniz veya dilerseniz kendinizin kullanması gereken ilaçları tanımlayıp ilaç saati geldiğinde uyarı alabilirsiniz.

Wc Takibi

Bebeğinizin en son ne zaman altı değişti, rahatsızlık dönemindEkran (12)e gaitaEkran (13)takibi yapabilme imkanı sağlar.

Uyku Takibi

Ekran (14)Bebeğinizin günlük uyku takibini yapıp ortalama ne kadar uyuduğunun takibini yapabilme imkanı sağlar.

Kütüphane

Çeşitli kaynaklardan derlediğimiz anneler için yardımcı olabilecek Makalelere ulaşabileceğiniz ModülümüzdürEkran (16). Ekran (15)Sizinde paylaşmak istediğiniz, önemsediğiniz, tavsiyeleriniz varsa bizlere ulaştırabilirsiniz, Kütüphanemizde dilerseniz adınızıda ekleyerek yayınlayabiliriz.

İstediğiniz sayıda çocuk tanımlayabilme.

İstediğiniz kadar bebek tanımlayabilir, ayrı ayrı takibini yapabilirsiniz.

Uygulamamız tamamen ücretsiz hali hazırda PlayStore’dan hizmete sunulmuştur. IOS versiyonu en yakın zamanda hizmete sunulacak şekilde çalışmamıza devam ediyoruz.

Sağlıklı günlerde kullanmamız dileğiyle.

10 comments on “BabyGrowth Bebek Gelişimi”

 1. Yasemin Cevapla

  Merhaba uygulamanızı apple store dan kurdum. Fakat çalışmıyor. İsim girme ekranında hata veriyor. Acil yardım rica ederim.

 2. Fatma Ergün Cevapla

  Merhaba, programı app store dan indirdim fakat çalışmıyor, bebek ekle bölümünü dolduruk kaydet’e bastığımda hata ekranı çıkıyor ve ‘Field ‘ID’ must have a value’ yazıyor. Bu problemi çözebilir misiniz lütfen

 3. Fatma Taşçı Hergel Cevapla

  Merhabalar. Uygulamayı severek kullanıyordum. Fakat yeni telefona geçip tekrar indirince şifre hatalı dediği için kullanamıyorum.şifre gönder tıklamaya rağmen onda da hata veriyor. Eski verilerime nasıl ulaşicam ve tekrar kullanıcam. Yardımcı olursanız sevinirim

 4. ilknur özden uluorta Cevapla

  Uygulamayı indirdim iPhoneda çalışmıyor bebek ekleme kısmında hata veriyor

 5. Duygu Kızılkaya Cevapla

  Merhaba uygulamanızı kullanıyordum daha önce fakat telefon değişikliği yaptım şifremi hatırlamıyorum mail adresimde değişti yardımcı olurmusunuz

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir