Categories:

Turkuaz Report.

Mobil Raporlama Aracı.

Detaylı bilgi almak için lütfen bizleri arayın.

İndirmek İçin.

Demo için Kullanıcı Adı : demo Şifre : demo

İşletmenize dünyanın istediğiniz yerinden erişim sağlayabileceğiniz. Raporlarınıza istatistiklerinize ulaşabileceğiniz Turkuaz Report AppStore’da ve PlayStore’da hizmete Girdi.

Nedir?

İşletmenizin anlık raporlarına en hızlı ve etkin yöntemlerle  ulaşıp  iş süreçlerinizle ilgili karar mekanizmalarınızı işletme konumunuza bağlı kalmaksızın en hızlı ve kolay şekilde yönetmenizi sağlayan çoklu  platform desteği sunarak donanım bağımlılığı oluşturmadan kullanıcılarına esneklik sağlayan RAPORLAMA ARACIDIR. Kullandığınız her türlü otomasyona entegre olabilir (Ör: Netsis, Logo gibi muhasebe otomasyonlarınıza, GenoTIP gibi hastane otomasyonlarına lokasyondan bağımsız cep telefonunuzla uzaktan bağlantı sağlayıp raporlarınızı çekebilirsiniz). İstediğiniz formatta raporlar alabilirsiniz.

Access
DB2
Informix
Interbase
MySQL
Oracle
SQL Server
Sybase

Veritabanlarına entegre.

 

Kabiliyetler

Turkuaz Report IOS, Android, Windows Platformlarının tümünü destekler

Raporlarınıza İşletme lokasyonunuzdan bağımsız dünyanın herhangi bir yerinden anlık erişiminizi sağlar.

Rapor okumalarınızı hızlandırıcak ve anlamlandırıcak grafikler almanızı sağlar.

Raporlarınızı 3 cü taraflara gönderebilmenizi sağlar.

Çoklu Erişim imkanı tanır.

Güçlü ve Dinamik alt yapısıyla güven sağlarken kullanıcı arayüzüyle göz doldurur.

Uçtan uca şifreleme yöntemiyle gizliliğinizi en üst düzeyde tutar.

Süreç yönetimi

Turkuaz Repor’e sahip olmak istediğinizde  kullanmak istediğiniz platforma uygun mağazadan (Ör: i-phone için AppStore) Uygulamamızı ücretsiz olarak indirip hesap açılış ve işletmenizin server kurulum sürecini başlatmak için tarafımızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Server kurulum süreci dakikalar içinde tamamlandıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz raporların hazırlanma süreci başlatılır. Talep ettiğiniz rapor sayısı veya kapasitesi ölçüsünden  süreç işlemeye devam eder. Raporlarınız yazılım sürecinin tamamlanmasının ardından tercih ettiğiniz platformda ilave hiçbir işlem yapmadan oluşturduğumuz hesap bilgilerinizle giriş yaparak raporlarınıza ve sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ilave hiçbir ücretlendirmeye tabi olmaksızın İşletmenizdeki Personelinize(Kişi sayı sınırlaması yoktur) yetki dağıtımı yaparak raporlara erişmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Tags:

Comments are closed